Consultation for Egypt

01 Şubat 2021, PazartesiConsultation for Egypt, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Egypt; Türkiye’ de bulunan Mısır Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Mısır vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Mısır temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Mısır Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Mısır Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Mısır temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Mısır seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Mısır vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Egypt web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Egypt web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Egypt web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Egypt dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.